Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Wpłatomaty


 

 

Wpłatomaty sieci Euronet to ponad 300 urządzeń w całej Polsce, dzięki którym szybko i bezpiecznie wpłacisz gotówkę na swoje konto – kiedy i gdzie chcesz, i tyle ile akurat potrzebujesz. Wpłatomaty znajdują się w najbardziej uczęszczanych miejscach, w których prowadzona jest sprzedaż produktów i usług - galeriach i pasażach handlowych.

 

Z wpłatomatów sieci Euronet może skorzystać każdy, bez względu na to, w którym banku posiada rachunek. Mechanizm usługi jest bardzo prosty, podobny do wypłacania pieniędzy z bankomatu. Wystarczy włożyć kartę i podać PIN, a następnie włożyć banknoty. Zostaną one policzone przez wpłatomat oraz zdeponowane, co będzie potwierdzone na wydruku dla Klienta.

  

Karty klientów mBanku, MultiBanku, Alior Banku, City Handlowego oraz Banku Pocztowego są automatycznie identyfikowane przez wpłatomaty bez potrzeby wprowadzenia numeru PIN. Klienci tych banków nie muszą również rejestrować numeru rachunku na który mają zostać przelane środki. Klienci pozostałych banków identyfikują karty poprzez wprowadzenie PIN oraz jednorazowo, przed pierwszą transakcją, rejestrują numer docelowego konta bankowego.

 

 

 

 

Klienci Alior Banku, Citi Handlowy, mBanku, Multibanku, oraz Banku Pocztowego, Invest-Banku korzystają z wpłatomatów na preferencyjnych warunkach ustalonych przez każdy z tych banków, zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji:

  • Bez rejestracji
  • Środki powinny być zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu 30 minut od momentu dokonania transakcji

 

Dla klientów pozostałych banków korzystanie z wpłatomatów Euronet to:

  • Szybka i prosta rejestracja przy okazji pierwszego korzystania z wpłatomatu (1 zł jednorazowa opłata rejestracyjna)
  • Niska opłata - jedynie 0,4% wpłacanej kwoty
  • Możliwość wyboru trybu transakcji:

§  STANDARDOWY - wpłata na konto w następnym dniu roboczym
§  EKSPRESOWY    - wpłata na konto w ciągu 30 minut (za dopłatą 5 zł) 

 

      Wpłatomat to same korzyści!

  • Dostępność: Teraz Twoje konto jest bliżej Ciebie.  Wpłacać możesz w każdej chwili w dostępnych lokalizacjach.
  • Szybkość: Zdeponowane we wpłatomacie pieniądze mogą być dostępne na Twoim koncie nawet w ciągu 30 minut od momentu dokonania transakcji.
  • Bezpieczeństwo: Euronet gwarantuje bezpieczeństwo Twoich pieniędzy na każdym etapie transakcji. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pod numerem telefonu 801 324 024 lub (22) 519 77 71

 

 

Aby poznać wszystkie szczegóły usługi kliknij na poniższy logotyp

 

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ więcej ]